Прилуки ВКонтакте
Прилуки Facebook
Прилуки Google+
Написать
Суббота, 13.12.2025, 13:53

Календарь новостей

«  Сентябрь 2010  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Форма входа

Приветствую Вас Гость!

Поиск

Реклама

Наш опрос

Хотели бы вы жить в другом городе?
Всего ответов: 62

Погода

Облако тегов

Статистика



Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
В Прилуках змагалися городошники

16 вересня на спортмайданчику в парку ЦТДЮ відбулася першість міста з городошного спорту серед команд загальноосвітніх закладів. Змагання присвячувалися Дню визволення Прилук від німецько-фашистських загарбників. Кожну команду представляли чотири спортсмени – учні 7-8 класів. Головним суддею змагань був Юліан Боднар. 

На параді-відкритті перед спортсменами виступили завідувач сектора по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Соколов і ветеран війни, майстер спорту СРСР з городошного спорту Євгеній Кирилов. 

Змагання проходили у цікавій завзятій боротьбі. Євгеній Кирилов відзначив кількох учасників, котрі продемонстрували неабиякі здібності у грі. Саме вони виявили бажання й надалі займатися городошним спортом. 

Третє почесне місце посіла школа №9, друге – школа №10, а перемогу здобула команда школи №7 під керівництвом викладача фізвиховання Валерія Завади. 
Сектор по фізичній культурі та спорту нагородив команди-призери і команду-переможницю грамотами й медалями. 

Переможці визначилися, проте переможених не було. Усі учасники отримали задоволення та багато нових вражень не тільки від змагань, а й від спілкування між собою та із суддівською бригадою, яка надавала конкретні поради щодо техніки кидків і правил змагань. Сектор по фізичній культурі та спорту й надалі проводитиме змагання з городошного спорту задля його популяризації в Прилуках. 


Сергій Соколов, 
завідувач сектора по фізичній культурі та спорту Прилуцької міської ради 

За матеріалами газети "Град Прилуки" 
№ 38 від 22 вересня 2010 р.

Просмотров: 763 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0 | |
Всего комментариев: 0
Смотрите также:
[Новости Прилук]
Прилуки - город подорожаний (2)
Добровільна сплата податків – правило життя (0)
Є автобуси - будуть маршрути! (1)
Дарувати радість і надію (0)
А що на «Білкозині»? (0)
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]




www.priluki.at.ua © 2025 | Используются технологии uCoz