Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Такий результат у Прилук уперше

Команда гуртків пішохідного туризму Прилуцького ЦТДЮ стала призером Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юніорів, виборовши друге місце у змаганнях «Смуга перешкод». У загальному заліку наші спортсмени посіли п’яте місце серед 27 команд-учасниць Чемпіонату.
Змагання проходили на скельних берегах Південного Бугу, що в Немирівському районі Вінницької області, з 13 по 18 липня, їх проводило Міністерство освіти спільно з Державним Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді.
Такий результат на змаганнях четвертого рангу команда ЦТДЮ, вдало представивши Чернігівщину на всеукраїнському рівні, показала вперше. Досягти цих висот вдалося завдяки систематичній підтримці з боку міського голови і управління освіти міської ради, значній роботі зі спортивного туризму, яку проводить у Прилуках й області методист та керівник гуртків ЦТДЮ, голова комісії з пішохідного туризму обласної федерації спортивного туризму Сергій Ігнатенко, і вдало побудованій методиці підготовки спортсменів.
У складі прилуцької команди виступали: кандидати в майстри спорту України Денис Василевський (студент гуманітарно-педагогічного коледжу) та Микола Шинкаренко (учень гімназії №1), а також Дмитро Олексенко і Ольга Ворона (учні школи №6), Сергій Левчук (учень школи №2), Олександр Павлоцький (учень школи №14), Інна Косько (студентка гуманітарно-педагогічного коледжу). Підготували команду до змагань керівники гуртків ЦТДЮ Сергій Ігнатенко та Олег Колошко.
Прилучани нагороджені грамотами Міністерства освіти, кубком і медалями. Участь вихованців ЦТДЮ у Чемпіонаті фінансувалася за рахунок коштів обласного управління освіти і науки.
Просмотров: 443 | Добавил: admin | Рейтинг: 5.0/1 | |