Прилуки ВКонтакте
Прилуки Facebook
Прилуки Google+
Написать
Суббота, 20.10.2018, 19:48

Календарь новостей

«  Июнь 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Форма входа

Приветствую Вас Гость!

Поиск

Реклама

Наш опрос

Хотели бы вы жить в другом городе?
Всего ответов: 58

Погода

Облако тегов

СтатистикаОнлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вісник місцевої влади
Про увічнення пам’яті про події Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та її учасників

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України "Про заходи з увічнення пам’яті про події Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та її учасників на 2011-2015 роки", розпорядження голови обласної державної адміністрації та з метою популяризації знань з історії, виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму виконавчий комітет затвердив відповідний План заходів, яким передбачено проведення зустрічей, тематичних виставок, фотовиставок, науково-практичних конференцій, літературно-мистецьких заходів, змагань, екскурсій, годин пам’яті, фестивалів, святкових вогників тощо. Планується проведення волонтерськими загонами, що діють при загальноосвітніх навчальних закладах, благодійних акцій "Милосердя", "Ветеран живе поруч", "Турбота", "Діти, молодь - пенсіонерам".
Виконання частини заходів покладено на управління праці та соціального захисту населення, зокрема, обстеження матеріально-побутових умов проживання ветеранів війни, які перебувають на обліку в територіальному центрі; надання за рахунок спонсорських коштів натуральної та грошової допомоги ветеранам війни та інше.

Про взаємодію виконавчих органів міської ради і правоохоронних органів

Виконавчий комітет розглянув питання про хід виконання рішення виконкому "Про взаємодію виконавчих органів міської ради та правоохоронних органів", про що інформувала начальник служби у справах дітей міської ради Людмила Кулій.
Взаємодія органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів здійснюється в межах чинного законодавства, а саме: забезпечується проведення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності (на даний час на обліку служби у справах дітей міської ради перебуває 42 дітей, які виховуються у 27 неблагополучних сім’ях); уживаються заходи для своєчасного повернення таких дітей у сім’ї та навчальні заклади за місцем проживання; проводиться правовиховна та просвітницька робота в навчальних закладах міста різних рівнів акредитації; запроваджено проведення Єдиних днів профілактики правопорушень; активізувалася робота щодо сприяння особам, які звільнилися з місць позбавлення волі, бездомним громадянам у видачі документів, необхідних для вирішення соціально-побутових питань тощо.
З метою взаємоінформування відділів та управлінь міської ради, які працюють в інтересах дітей, у 2010 році та І півріччі 2011 року проведено 9 міжвідомчих нарад "Про антигромадські прояви у дитячому середовищі", на яких ухвалені відповідні рішення, хід виконання яких було проаналізовано на черговій нараді в травні поточного року.
З метою виявлення фактів порушення культурно-розважальними закладами нормативно-правових актів щодо порядку відвідування їх дітьми, заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, розповсюдження наркотиків, пропаганди насилля, жорстокості та сексуальної розпусти службою у справах дітей міської ради спільно з відділенням кримінальної міліції у справах дітей у поточному році проведено 12 чергувань у місцях масового відпочинку молоді, 8 перевірок торгових точок стосовно продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів, у результаті чого виявлено 13 порушень, по яких складено адміністративні протоколи на продавців.
Проведено дві перевірки діяльності дитячого будинку інтернатного типу щодо забезпечення захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Здійснено одну перевірку документації та стану утримання вихованців Прилуцької виховної колонії.
Протягом звітного періоду проведено 12 рейдів "Діти вулиці", у результаті виявлено дев’ятеро таких дітей, шестеро з них влаштовано до Ніжинського притулку, троє передані батькам.
Сьогодні особлива увага приділяється забезпеченню організованого відпочинку та оздоровлення дітей вразливих категорій.
Виконком інформацію начальника служби у справах дітей узяв до відома, зобов’язав відповідні служби забезпечити виконання запланованих заходів щодо взаємодії виконавчих органів міської ради та правоохоронних органів.
Наступну інформацію про хід виконання даного рішення буде заслухано в червні 2012 року.

Пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах – на постійному контролі

На вирішення проблемних питань, що виникли в результаті створення приміських маршрутів, які обслуговують м. Прилуки та Прилуцький район, відбулася зустріч міського голови з представниками обласної державної адміністрації та Чернігівської транспортної інспекції. На ній був присутній начальник управління регіонального розвитку Головного управління економіки облдержадміністрації Олександр Капелюх.
На зустрічі розглядалися питання, спрямовані на реалізацію державної політики щодо соціального захисту окремих категорій громадян, визначених Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні", "Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист", "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", "Про соціальний захист дітей війни" та інших, зокрема, виконання статті 37 Закону України "Про автомобільний транспорт", щодо безкоштовного перевезення пільгової категорії громадян, яке, на жаль, не виконується на приміських автобусних маршрутах "273 квартал – с. Заїзд", "273 квартал – с. Сухополова", "Залізничний вокзал – с. Пирогівці", "Залізничний вокзал – с. Валки", "Залізничний вокзал – с. Заїзд", "Дослідна – с. Манжосівка", "Дослідна – Дубки", "Гімназія №1 – Даньківка", "Прилуки – с. Замостя".
Також розглядалося питання організації руху на приміських маршрутах від автовокзалу (відповідно до статті 32 Закону України "Про автомобільний транспорт") та безперебійне перевезення міським автотранспортом мешканців Прилуцького району від автовокзалу до підприємств, установ та організацій міста.
Варто зазначити, що Прилуцька міжрайонна прокуратура вже почала притягувати до відповідальності приватних перевізників, які не здійснюють перевезення пільговиків, чим порушують чинне законодавство України.
Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради
Просмотров: 195 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0 | |
Всего комментариев: 0
Смотрите также:
Прибиратимемо, доки не наведемо лад (0)
Дякуємо за милосердя (0)
Праздник на журналистской улице (0)
Золоті колоски надії (0)
НЕ ЧЕКАЮЧИ РІЗКОГО ПОТЕПЛІННЯ (4)
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
www.priluki.at.ua © 2018 | Используются технологии uCoz