Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
До різдвяних свят
8 і 9 січня до різдвяних свят під керівництвом сектору по фізичній культурі та спорту міської ради пройшли чемпіонати Прилук з шахів і шашок серед дорослих та дітей.
У змаганнях із шахів серед дітей перемогу здобули: І місце - Євген Мірошніченко (школа №12, вихованець ДЮСШ), ІІ - Анна Ходіс (школа №6), ІІІ - Дмитро Гайдук (гімназія №5, вихованець ДЮСШ).
Добре виступив Георгій Ященко, який посів ІV місце (гімназія №5, вихованець ДЮСШ).
Серед дорослих переможцями стали: І місце - Степан Щепаняк, ІІ - Олександр Лісовий, ІІІ - Максим Костиркін (школа №12, вихованець ДЮСШ). ІV місце у Дмитра Бутейка (гімназія №5, вихованець ДЮСШ).
Бурхлива боротьба розгорнулася на шашкових змаганнях.
Перемогу серед дітей святкували: І місце - Олександр Марйоха (школа №7), ІІ - Максим Костиркін, ІІІ - Дмитро Бутейко. На ІV місці опинився Степан Душенок (гімназія №1), на V - Ілона Умен (школа №7).
Результати змагань дорослих такі: І місце - Валерій Кумейко, ІІ - Григорій Шевченко, ІІІ - Геннадій Коваленко.
Усі призери були нагороджені грамотами сектора по фізичній культурі та спорту й книжками, наданими Національним Олімпійським Комітетом.
Велика подяка начальнику управління освіти Тетяні Клименко і директору ДЮСШ Валерію Федоренку за надану можливість провести змагання, а директору гімназії №5 спасибі за приміщення для змагань.