Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ
22-24 січня в Славутичі відбувся заключний етап відкритого Кубка Чернігівської області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. У змаганнях взяли участь: серед команд молодшої вікової групи – 46 спортсменів, котрі представили 8 команд, у старшій – 60 спортсменів – 11 команд із 8 регіонів Чернігівської та Київської областей.
У молодшій віковій групі команда Прилуцького Центру творчості дітей та юнацтва у загальному заліку змагань виборола друге місце. У складі команди виступали Ярослав Четиркін, Олександр Павлоцький, Сергій Колесніков (усі - учні школи №14) і Наталія Падалко (школа №6).
За результатами трьох змагань, що проводились у рамках відкритого Кубка Чернігівщини з пішохідного туризму, команда ЦТДЮ молодшої вікової групи стала переможцем і володарем Кубка області 2009-2010 років. Команду до змагань готували керівники гуртків Дмитро Дурас і Сергій Ігнатенко.

Команда старшої вікової групи, виборовши перше місце в командних змаганнях у Славутичі, посіла четверте місце в загальному заліку змагань. За підсумками п’яти етапів Кубка області наші спортсмени стали четвертими, поступившись двом командам з Чернігова й команді Броварського району. Тренер прилуцької команди – Сергій Ігнатенко.

Ураховуючи те, що спортивний туризм - технічний вид спорту, матеріальна база профільних гуртків ЦТДЮ потребує постійного поповнення інвентарем. Вихованці гуртків спортивного туризму ЦТДЮ (понад 100 дітей), їхні батьки й тренери звертаються до меценатів з проханням звернути на них увагу й надати кошти на придбання вкрай необхідного дітям спорядження.