Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
У ПРИЛУКАХ ЗНОВУ ГРАЮТЬ У ХОКЕЙ!!!
30 січня на хокейному майданчику мікрорайону Рокитне після 25-річної перерви з ініціативи президента Хокейного клубу "Прилуки" Володимира Костюка та засновників клубу Володимира Тінюкова й Олександра Масленнікова, під загальним керівництвом ФСТ "Спартак" відбулася товариська матчева зустріч з хокею з шайбою серед дорослих. Наші хокеїсти приймали гостей з Ніжина.
З вітальним словом до спортсменів звернулися міський голова Юрій Беркут і голова Прилуцької міської організації ФСТ "Спартак", Почесний працівник фізичної культури та спорту України Петро Дяченко.

Гра проходила в дуже напруженій боротьбі з перемінним успіхом: 2:3 (1-й період), 1:1 (2-й період), 3:0 (3-й період) - і закінчилася з рахунком 7:4 на користь господарів.
За прилуцьку команду виступали: воротар Віктор Домбровський, гравці Володимир Тінюков, Олександр Матузка, Олександр Масленніков, Сергій Дуденок, Олександр Дуденок, Віктор Власенко, Володимир Губарь, Олександр Лисенко, Володимир Костюк, Олександр Кузнєцов, Олександр Мінін, Олександр Мотрич, Сергій Чересельський. Обслуговував матч арбітр Віктор Сибірський.
Фізкультурно-спортивне товариство "Спартак" щиро вдячне за підтримку й допомогу у відродженні в Прилуках хокейних традицій директору КП "Прилукитепловодопостачання" Володимиру Назіму, начальнику СДПЧ-14 Володимиру Солов’ю, директору ТОВ "Каїр" Олександру Гмирянському, магазину "Спортмайстер", голові комітету самоорганізації населення №3 Ганні Чумаченко.